Bizden Haberler

BİR PARÇANIZ DA BİZ OLALIM!

Paylaş
DEPO Türkiye Distribütörü Martaş Otomotiv

DEPO Türkiye Distribütörü Martaş Otomotiv

2018 Ocak Ayı itibariyle Türkiye Distribütörü olduğumuz DEPO markasını, geniş ürün yelpazesi ve hızlı teslimat güvencesiyle müşteri- lerimize ulaştırıyoruz. Her geçen gün artan ürün çeşidi ile sektörün lider aydınlatma firması DEPO’yu müşterilerimizle buluştururken fiyat istikrarı ile de müşterilerimizin yüzünü güldürü- yoruz.  E-mark belgeli ürünleri ile müşterilerine uluslar- arası kalite standartlarında hizmet veren DEPO aydınlatma grubunu, tüm araç markalarına ait ürünleri ve orijinal kalitesi ile Türkiye’de Martaş Otomotiv bünyesinde müşterilere ulaştırıyoruz.

Martaş Otomotiv, 2018 Ocak ayı itibariyle DEPO Aydınlatma Grubu’nun Türkiye Distribütörü olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Bu iş ortaklığı ile birlikte DEPO markasının Türkiye’deki dağıtım organizasyonda neler değişecek?

Yeni Referanslar: Depo markasının yeni model araç grupları için ürettiği tüm referanslar aynı süre içerisinde Martaş otomotiv stoklarında da yer alacak.

Çeşitlilik: Tüm araç markaları, model çeşitliliğiyle stoklarımızda olacak. Böylelikle aradığınız tüm aydınlatma ürünlerini DEPO kalitesiyle sizlere sunuyor olacağız.

Bulunabilirlik: İstanbul, Ankara ve İzmir dağıtım merkezlerimizde hem yatay hem de dikey stok bulundurarak, DEPO ürünlerini 365 gün 24 saat sizler için bulunduruyor olacağız.

Fiyat İstikrarı: Martaş Otomotiv, hizmet anlayışımız gereği, müşteri memnuniyetinin olmazsa olmazlarından olan fiyat istikrarını DEPO ürünleri içinde sağlıyor olacağız. Satın alma gücümüz ve tedarik kapasitemizin tüm avantajlarını sizlere sunuyor olacağız.

2 Temmuz 2018 tarihinden itibaren E- Mark belgesi olmayan ürünlerin ithalat yasağı ile piyasada satılan aydınlatma ürünlerinin kalitesi yükseltilecektir.

E-MARK NEDİR?

ECE test işareti şeklinde de bilinmek ile birlikte, onayı yapılmış bileşenler dahilinde motorlu taşıtların Avrupa Birliği kapsamında kara yollarında taşıması gereken koşulları sağladığını gösteren işaretleme ve belgeleme türüdür. E belgesi, motorlu araçlar ve römorkların sistemi, aksam yada aynı teknik üniteleri ile alakalı AB, BM/AEK ve TIR yasası dahilinde kabul edilmiş ve hususunda yönetmeliklere uygun onay belgeli olduğunu gösterir.
Türkiye’nin En Büyük Yedek Parça Dağıtım Merkezi Martaş Otomotiv, Artık İzmir’de.

Türkiye’nin En Büyük Yedek Parça Dağıtım Merkezi Martaş Otomotiv, Artık İzmir’de.

1980’den bu yana ‘Güven, İstikrar ve Kalite’ odaklı vizyonundan şaşmadan, koşulsuz müşteri memnuniyeti motivasyonu ile hizmet veren Martaş Otomotiv, Gebze’nin ardından İzmir-Kemalpaşa’da yaklaşık 4000m2’lik yeni dağıtım merkezi ile Ege Bölgesi ile kucaklaştı.

Martaş Otomotiv, 2017 yılının ilk günlerinde hayata geçirdiği “Mazeret Yok, Büyümeye Devam” iletişimini, 2017’nin son günlerinde İzmir’e taşıdı; ege bölgesindeki iş ortaklarının desteğiyle Auto Martashow Ege ile yeni dağıtım merkezinin kapılarını açtı.

23-24 Aralık’ta iş ortakları, tedarikçiler ve bölge müşterilerinin katılımıyla düzenlenen Auto Martashow Ege’nin ilk gününe Swiss Otel ev sahipliği yaparken, iletişim uzmanı Dr.Şaban Kızıldağ 2017’de olduğu gibi Martaş ailesine yüksek sesle, “Mazeret Yok, Büyümeye devam” dedirtti.

Martaş Otomotiv olarak İzmir’de olmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyduklarını vurgulayan Genel Müdür Ziya Özalp; büyüme hedefleri doğrultusunda İzmir’in ardından Ankara’da da yeni bir dağıtım merkezi açılacağının müjdesini verdi. 250’yi aşkın davetlinin katılımıyla süren gecenin ev sahiplerinden Martaş Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özalp ve Yönetim Kurulu Üyesi Baver Özalp, bu büyümenin arkasındaki güç olarak Martaş Ailesi’ne, tedarikçi firmalara ve müşterilere ayrı ayrı teşekkür etti.

Auto Martashow Ege’nin ikinci günü kapsamında, Kemalpaşa’da açılan yeni dağıtım merkezinde düzenlenen etkinlikte, iş ortakları, müşteriler ve müşteri adayları birebir görüşme ve temas kurma fırsatı yakaladı.

İzmir lezzetleri boyoz, gözleme, kumru, lokma eşliğinde süren etkinlikte Ali Özgün moderatörlüğünde İstanbul Park Porshe Cup simülatör yarışması düzenlendi; iki saatte bir yapılan çekilişle iPhone ve benzeri teknolojik ürünler şanslı sahiplerini buldu.

Etkinliğe destek olan iş ortaklarımız Bosch, Cavo, Delphi, Kale Oto, Mapa, Rapro, Yenmak da sunumlarını takiben, davetlilere çekilişle çeşitli hediyeler dağıttı.

Mazaret Yok, Büyümeye Devam!

Mazaret Yok, Büyümeye Devam!

Martaş Otomotiv olarak 37. yılımızda da büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Bu değişimin başlangıcı olarak düzenlediğimiz etkinlikte, hem değişen logomuzu tanıttık hem de değerli iş ortaklarımız ile toplanarak geleceğe doğru önemli adımlar atarken, çeşitli gösteriler ve ikramlar ile güzel vakit geçirdik. Mazaret Yok, Büyümeye Devam! Mazaret Yok, Büyümeye Devam!
Logomuzu köklerimize bağlı olarak yeniledik!

Logomuzu köklerimize bağlı olarak yeniledik!

Logomuzu 1980 yılında kuruluşumuza ait değerlerimize, köklerimize bağlı olarak yeniledik. Onlarca yaratıcı çözüm arasından; geçmişinden ilham alıp, geleceğe güvenle bakan bir logo seçerek yeni kurumsal kimliğimizi oluşturduk.Logo Sunum Haber Logo Sunum Haber Logo Sunum Haber Logo Sunum Haber
Polonezköy'de 'Yaza Merhaba' Dedik!

Polonezköy'de 'Yaza Merhaba' Dedik!

Polonezköy'de düzenlediğimiz etkinliğimizde tüm çalışanlarımız ve aileleri ile bir araya geldik. Sıcak bir ortamda geçen etkinliğimizde yenilen yemek, düzenlenen yarışmalar ve müzik eşliğindeki aktiviteler ile 'Yaza Merhaba' dedik. Polonezköy'de 'Yaza Merhaba' Dedik! Polonezköy'de 'Yaza Merhaba' Dedik! Polonezköy'de 'Yaza Merhaba' Dedik! Polonezköy'de 'Yaza Merhaba' Dedik! Polonezköy'de 'Yaza Merhaba' Dedik! Polonezköy'de 'Yaza Merhaba' Dedik!
Automechanica İstanbul 2016 Fuarı'na Katıldık!

Automechanica İstanbul 2016 Fuarı'na Katıldık!

Martaş olarak markalarımız ile birlikte, 7-10 Nisan 2016 tarihinde İstanbul'da düzenlenen otomotiv endüstrisinin en büyük oyuncularını buluşturan Automechanika İstanbul’a bu yıl da katılımımızı gerçekleştirdik. Standımızı ziyaret eden misafirlerimize teşekkür ederiz. Automechanica İstanbul 2016 Fuarı'na Katıldık! Automechanica İstanbul 2016 Fuarı'na Katıldık! Automechanica İstanbul 2016 Fuarı'na Katıldık! Automechanica İstanbul 2016 Fuarı'na Katıldık! Automechanica İstanbul 2016 Fuarı'na Katıldık! Automechanica İstanbul 2016 Fuarı'na Katıldık!
Kapat