BİZDEN HABERLER

Ana SayfaMedyaBizden Haberler

BİR PARÇANIZ DA BİZ OLALIM!

Paylaş
Türkiye’nin En Büyük Yedek Parça Dağıtım Merkezi Martaş Otomotiv, Artık İzmir’de.

Türkiye’nin En Büyük Yedek Parça Dağıtım Merkezi Martaş Otomotiv, Artık İzmir’de.

1980’den bu yana ‘Güven, İstikrar ve Kalite’ odaklı vizyonundan şaşmadan, koşulsuz müşteri memnuniyeti motivasyonu ile hizmet veren Martaş Otomotiv, Gebze’nin ardından İzmir-Kemalpaşa’da yaklaşık 4000m2’lik yeni dağıtım merkezi ile Ege Bölgesi ile kucaklaştı.

Martaş Otomotiv, 2017 yılının ilk günlerinde hayata geçirdiği “Mazeret Yok, Büyümeye Devam” iletişimini, 2017’nin son günlerinde İzmir’e taşıdı; ege bölgesindeki iş ortaklarının desteğiyle Auto Martashow Ege ile yeni dağıtım merkezinin kapılarını açtı.

23-24 Aralık’ta iş ortakları, tedarikçiler ve bölge müşterilerinin katılımıyla düzenlenen Auto Martashow Ege’nin ilk gününe Swiss Otel ev sahipliği yaparken, iletişim uzmanı Dr.Şaban Kızıldağ 2017’de olduğu gibi Martaş ailesine yüksek sesle, “Mazeret Yok, Büyümeye devam” dedirtti.

Martaş Otomotiv olarak İzmir’de olmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyduklarını vurgulayan Genel Müdür Ziya Özalp; büyüme hedefleri doğrultusunda İzmir’in ardından Ankara’da da yeni bir dağıtım merkezi açılacağının müjdesini verdi. 250’yi aşkın davetlinin katılımıyla süren gecenin ev sahiplerinden Martaş Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özalp ve Yönetim Kurulu Üyesi Baver Özalp, bu büyümenin arkasındaki güç olarak Martaş Ailesi’ne, tedarikçi firmalara ve müşterilere ayrı ayrı teşekkür etti.

Auto Martashow Ege’nin ikinci günü kapsamında, Kemalpaşa’da açılan yeni dağıtım merkezinde düzenlenen etkinlikte, iş ortakları, müşteriler ve müşteri adayları birebir görüşme ve temas kurma fırsatı yakaladı.

İzmir lezzetleri boyoz, gözleme, kumru, lokma eşliğinde süren etkinlikte Ali Özgün moderatörlüğünde İstanbul Park Porshe Cup simülatör yarışması düzenlendi; iki saatte bir yapılan çekilişle iPhone ve benzeri teknolojik ürünler şanslı sahiplerini buldu.

Etkinliğe destek olan iş ortaklarımız Bosch, Cavo, Delphi, Kale Oto, Mapa, Rapro, Yenmak da sunumlarını takiben, davetlilere çekilişle çeşitli hediyeler dağıttı.

Türkiye’nin En Büyük Yedek Parça Dağıtım Merkezi Martaş Otomotiv, Artık İzmir’de. Türkiye’nin En Büyük Yedek Parça Dağıtım Merkezi Martaş Otomotiv, Artık İzmir’de. Türkiye’nin En Büyük Yedek Parça Dağıtım Merkezi Martaş Otomotiv, Artık İzmir’de. Türkiye’nin En Büyük Yedek Parça Dağıtım Merkezi Martaş Otomotiv, Artık İzmir’de. Türkiye’nin En Büyük Yedek Parça Dağıtım Merkezi Martaş Otomotiv, Artık İzmir’de. Türkiye’nin En Büyük Yedek Parça Dağıtım Merkezi Martaş Otomotiv, Artık İzmir’de. Türkiye’nin En Büyük Yedek Parça Dağıtım Merkezi Martaş Otomotiv, Artık İzmir’de.
Mazaret Yok, Büyümeye Devam

Mazaret Yok, Büyümeye Devam!

Martaş Otomotiv olarak 37. yılımızda da büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Bu değişimin başlangıcı olarak düzenlediğimiz etkinlikte, hem değişen logomuzu tanıttık hem de değerli iş ortaklarımız ile toplanarak geleceğe doğru önemli adımlar atarken, çeşitli gösteriler ve ikramlar ile güzel vakit geçirdik.

Martaş Mazeret Yok, Büyümeye Devam Martaş Mazeret Yok, Büyümeye Devam Martaş Mazeret Yok, Büyümeye Devam Martaş Mazeret Yok, Büyümeye Devam Martaş Mazeret Yok, Büyümeye Devam Martaş Mazeret Yok, Büyümeye Devam Martaş Mazeret Yok, Büyümeye Devam
Martaş köklerine bağlı olarak yenilendi, logosunu değiştirdi.

Logomuzu köklerimize bağlı olarak yeniledik!

Logomuzu 1980 yılında kuruluşumuza ait değerlerimize, köklerimize bağlı olarak yeniledik. Onlarca yaratıcı çözüm arasından; geçmişinden ilham alıp, geleceğe güvenle bakan bir logo seçerek yeni kurumsal kimliğimizi oluşturduk.

Martaş Yeni Logo Martaş Yeni Logo Martaş Yeni Logo Martaş Yeni Logo
Martaş Otomotiv Aile Pikniği

Polonezköy'de 'Yaza Merhaba' Dedik!

Polonezköy'de düzenlediğimiz etkinliğimizde tüm çalışanlarımız ve aileleri ile bir araya geldik. Sıcak bir ortamda geçen etkinliğimizde yenilen yemek, düzenlenen yarışmalar ve müzik eşliğindeki aktiviteler ile 'Yaza Merhaba' dedik.

Martaş Otomotiv Aile Pikniği Martaş Otomotiv Aile Pikniği Martaş Otomotiv Aile Pikniği Martaş Otomotiv Aile Pikniği Martaş Otomotiv Aile Pikniği Martaş Otomotiv Aile Pikniği
Automechanica İstanbul 2016 Fuarı'na Katıldık

Automechanica İstanbul 2016 Fuarı'na Katıldık!

Martaş olarak markalarımız ile birlikte, 7-10 Nisan 2016 tarihinde İstanbul'da düzenlenen otomotiv endüstrisinin en büyük oyuncularını buluşturan Automechanika İstanbul’a bu yıl da katılımımızı gerçekleştirdik. Standımızı ziyaret eden misafirlerimize teşekkür ederiz.

Automechanica İstanbul 2016 Automechanica İstanbul 2016 Automechanica İstanbul 2016 Automechanica İstanbul 2016 Automechanica İstanbul 2016 Automechanica İstanbul 2016
Kapat